Любимов
"Любимов - для особливих моментів вашого життя"
Згадай краще, прокручуючи сторінку

Серія "Любимов Асорті" - new

Широкий асортимент нової колекції від Любимов здатний задовольнити запити найвибагливіших шанувальників плиткового шоколаду. У лінійці присутні: традиційний молочний шоколад і делікатний чорний шоколад зі смачними і корисними начинками, серед яких фундук, карамелізовані кранчи і молочний бісквіт.Серія "Любимов Асорті" - new

Серія "Корзинки"

Стильна і романтична колекція шоколадних десертів. Неповторна гамма начинок: найніжніші, густі й насичені, легкі й повітряні, горіхові і шоколадні, йогуртові і фруктові начинки в зухвалій скоринці з хрусткого чорного шоколаду прикрашеного цільними горіхами - витончена пригода смаку в колекції шоколадних десертів від нашого кращого шоколатьє.Серія "Корзинки"

Серія "Плитковий шоколад"

Відмінний смак шоколаду, проста паперова упаковка - ідеальний вибір для чашки чаю з сім'єю або друзями.Серія "Плитковий шоколад"

Серія "Шоколадні сердечка"

Романтичний настрій в класичному асортименті Любимов Шоколадні сердечка. Різноманітність асортименту забезпечує універсальний набір для будь-якого випадку. Шоколадні сердечка - цукерки для найулюбленіших. Виберіть свій ідеальний подарунок близьким людям!Як щодо шоколадного гороскопу?
Серія "Шоколадні сердечка"

Серія "Любимов Truff"

Цукерки "Любимов Тruff" Це цільний мигдаль в білому, молочному або чорному трюфелі. "Любимов Тruff" - унікальний і принципово новий продукт для кондитерського ринку. Вишуканий мигдаль в ніжному трюфелі - хіт продажу на ринку України. Серія "Любимов Truff"

Серія "Шоколадний батончик"

Шоколадний батончик " Любимов " - це легкий, витончений десерт, який поєднує задоволення від якісного шоколаду і не шкодить фігурі. Це маленький шоколадний подарунок , яким можна балувати себе щодня. Серія "Шоколадний батончик"

Серія "Асорті Prestige"

Любимов Prestige Асорті - цукерки досконалої форми і смаку створені по унікальних шоколадним рецептами для Вашого задоволення.Серія "Асорті Prestige"

Серія "Пташине молоко"

Завдяки легендарному рецепту 1967 року Ви зможете насолодитися класичним смаком улюбленого десерту. Ви відчуєте знайомий з дитинства смак цукерок з легкою, повітряної начинкою у вигляді ніжного збитого суфле, вкритих високоякісним чорним шоколадом.Серія "Пташине молоко"

Серія "Шоколад з начинками"

Класичний чорний шоколад 73% какао з вишуканою трюфельною начинкою і з ніжною начинкою тірамісу - це воістину шедеври кулінарного мистецтва. Серія "Шоколад з начинками"

Kids

Ніжний молочний шоколад Любимов Kids, що став до вподоби дорослим і дітям, знайшов нових героїв. На оновлених яскравих упаковках шоколадної продукції Любимов Kids Вас чекають позитивні помічники лиходія MINIONS, сміливі Winx і забавні Trolls. А всередині Вас чекає високоякісний шоколад з підвищеним вмістом молока, який забезпечить організм додатковою порцією кальцію.Зіграємо?
Kids